Į viršų

Apie mus

UAB SAVEX istorija prasidėjo 1994 metais nuo rėminimo paslaugų ir rėminimo medžiagų prekybos. Kiek vėliau pradėjome gaminti standartinius rėmelius nuotraukoms bei tapome vieni didžiausių gamintojų Baltijos šalyse. Šiuo metu savo produkciją eksportuojame į daugiau nei 20 šalių.

Įkvėpti didžiausių ir žinomiausių tarptautinių interjero parodų, 2002 metais atidarėme pirmąją interjero prekių parduotuvę ,,SAVEX GALERIJA‘‘. Šiuo metu mūsų parduotuves galite rasti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Elektrėnuose. Čia rasite įvairaus stiliaus dekoro prekes bei dovanų idėjas. Taip pat čia teikiame paveikslų ir veidrodžių rėminimo paslaugas.

UAB SAVEX užsiima ir didmenine prekyba. Profesionali vadybininkų komanda visada pasiruošusi maksimaliai išpildyti klientų poreikius.

Produktus tiekia kruopščiai atrinkti gamintojai, kuriuos surandame tarptautinėse parodose ir mugėse. Tai, kad rinka nuolat keičiasi, reiškia, kad ir mes negalime stovėti vietoje, todėl mūsų komanda nuolat ieško naujo asortimento atitinkančio interjero tendencijas.

Esame jūsų jaukių namų patarėjai ir ekspertai. Į savo darbą žiūrime su atsidavimu ir žingeidumu, visada siekiame būti Jūsų mėgstamiausiais.