Į viršų

Prekių pristatymas

Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums nurodytu adresu, į LP Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums nurodytu adresu per kurjerį , į paštomatą arba jas galite atsiimti patys vienoje iš „Savex galerija“ parduotuvių.

Prekių pristatymo laikotarpis yra nuo 2 iki 5 darbo dienų, išskyrus tuos atvejus, kai prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos priėmimo dokumentą. Jei prekių priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus ar komplektacijos neatitikimus, pažymėkite tai siuntos priėmimo dokumente dalyvaujant kurjeriui. Tai neatlikus Pardavėjas nebus atsakingas prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų susijusių dėl pakuotės pažeidimų.

Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes pats. Kai pirkėjui nepriėmus siunta vežama pakartotinai, pirkėjas už pakartotiną pristatymą privalo sumokėti.

Pristatymas per kurjerius:

Pasirinkus šį pristatymo būdą VENIPAK kurjeris pristatys prekę į pasirinktą vietą per 2-5 darbo dienas.

Pristatymo kaina 3.50 Eur.

Pristatymui į Kuršių neriją papildomas mokestis 40 Eur.

Nemokamas pristatymas – kai užsakymų vertė 50 Eur ir daugiau.

Pristatymas į paštomatus:

Pasirinkus šį pristatymo būdą į pasirinktą VENIPAK paštomatą prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas. VENIPAK pickup punktų tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Pristatymo kaina 2.50 Eur

Nemokamas pristatymas – kai užsakymų vertė 50 Eur ir daugiau.

Siunta negali būti didesnė nei 35 cm x 74,5 cm x 61 cm matmenų ir sverti daugiau nei 30 kg.

Prekių atsiėmimas prekybos vietose:

Norėdami nemokėti už prekių pristatymą, užsakymą galite atsiimti parduotuvėse SAVEX GALERIJA. Prekės pristatomos per 2-5 darbo dienas.
VILNIUJE – PC Domus galerija, Lukšio g.32
 – darbo dienomis nuo 10.00-19.00
– šeštadieniais nuo 10.00 – 18.00
KAUNE – PC River Mall , Jonavos g. 60
-visomis dienomis nuo 10.00 – 20.00
ŠIAULIUOSE – Vilniaus g. 251
-darbo dienomis nuo 10.00-19.00
-šeštadieniais nuo 10.00-16.00
UTENOJE – PC Senukai , Basanavičiaus g.52
-darbo dienomis nuo 10.00-19.00
-šeštadieniais nuo 9.00-16.00
-sekmadieniais nuo 9.00-14.00
ELEKTRĖNUOSE- Rungos g.10
-darbo dienomis nuo 10.00-18.00
-šeštadieniais nuo 10.00-14.00

Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas, skaičiuojamas nuo Pardavėjo patvirtinimo, kad užsakymas jau yra parduotuvėje ir jį galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu. Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.