Prekių pristatymas

Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums nurodytu adresu, į LP Express terminalą arba pašto skyrių, arba jas galite atsiimti patys – nemokamai – vienoje iš „Savex galerija“ parduotuvių bei mūsų partnerio UAB „Savingė“ prekybos vietoje Klaipėdoje.
Prekių pristatymo laikotarpis yra nuo 1 iki 5 darbo dienų, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu, taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite el. paštu info@savex.lt arba telefonu +370 610 23545 (I-V 8:00-17:00)

Pristatymas nurodytu adresu

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris informuos SMS žinute apie planuojamą pristatymo laiką.

Taip pat gali būti prekės pristatomos pasirinktu intervalu (8:00-14:00; 14:00-18:00; 18:00-22:00) darbo dienomis į 10 miestų: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena. Likusioje Lietuvos dalyje siuntas pristatysime darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 val.

Pristatymo kaina – 3,50 € .

Perkant daugiau kaip už 30 € – pristatymas nemokamas.

Pristatymo laikas: 1 – 2 darbo dienos.

Papildomas mokestis, kai prekės svoris didesnis nei 25 kg – 2,90 €.

Pristatymui į Neringą taikoma 18 € priemoka siuntai.

Prekių priėmimas

Atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus ar komplektacijos neatitikimus, pažymėkite tai siuntos perdavimo–priėmimo dokumente.

Prekių pristatymas į Venipak Pick up punktus

Apie siuntos gavimą būsite informuotas SMS žinute, todėl tiksliai žinosite, kada galite atsiimti siuntą. Siuntas atsiimsite greičiau nei per minutę, terminale suvedus arba padiktavus PIN kodą gautą kartu su SMS žinute. Venipak Pick up punktų  tinkle galėsite pasirinkti sau tinkamiausią siuntų atsiėmimo vietą.

Pristatymo kaina – 1,99

Perkant daugiau kaip už 30 € – pristatymas nemokamas.

Pristatymo laikas: 1 – 4 darbo dienos.

Prekė negali būti didesnė nei 35 cm x 74,5 cm x 61 cm matmenų ir sverti daugiau nei 30 kg.

Nemokamas atsiėmimas prekybos vietose

Norėdami nemokėti už prekių pristatymą , savo užsakymą galite atsiimti parduotuvėse ,,Savex galerija’’ ir mūsų partnerio UAB „Savingė“ prekybos vietoje Klaipėdoje. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas, skaičiuojamas nuo Pardavėjo patvirtinimo, kad užsakymas jau yra parduotuvėje ir jį galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu. Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą.

Pristatymo laikas: 1 – 8 darbo dienos.