Į viršų

Atstovaujami prekių ženklai

goebel
massagni
wid
denix

Mascagni Casa

Aistra namams – tai geriausiai apibūdinamas Mascagni Casa prekės ženklas. Nuo 1930 metų Bolonijos širdyje užgimusi įmonė, skaičiuoja kelis veiklos dešimtmečius ir šiuo laikotarpiu stebino ir stebina savo klientus ir pasaulį moderniais sprendimais interjero srityje.

Didelis noras tobulėti ir kurti inovacijas – toks Mascagni Casa principas. Įmonė pradėjusi veiklą nuo rėmelių gamybos, šiomis dienomis yra plačiai paplitusi po pasaulį ir gali pasiūlyti: rėmelius, interjero detales, Kalėdų dekoracijas.

Widdop

Widdop & Co – tai iš Anglijos kilęs prekės ženklas turintis labai platų interjero detalių, dovanų ir sodo prekių asortimentą. Po šios įmonės pavadinimu – galime atrasti 26 skirtingus prekių ženklus, kurie pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu.

Widdop & Co. išskirtinį dėmesį skiriama unikalioms švenčių patirtims – kiekvienas gali atrasti tinkamą šventės atributiką ar dovaną: krikštynoms, vestuvėms, gimtadieniams, jubiliejams ir kitoms progoms.

Goebel

Goebel – tai kvietimas „jaustis kaip namie“. Tokia pagrindinė prekės ženklo vertybė, kuri atspindi jų sukurtuose daiktuose. Vokietijoje sukurtas Goebel prekės ženklas žinomas dėl savo išskirtinių porceliano gaminių, kurie iki šių laikų gaminami rankomis. Kūrinių dizainuose naudojami tiek istoriniai, tiek modernūs motyvai, kurie pritaikyti šiuolaikiškam žmogui.

Goebel atpažįsta, įkvepia ir patenkina žmonių poreikius nesenstantiems, gražiems daiktams… tiems mažiems, asmeniniams ar prabangiems daiktams, kurie ir yra „mūsų namai“.

Goebel gaminiai yra puiki dovana bet kokiai progai – gimtadieniui, jubiliejui, įkurtuvių vakarėliui, maža žavinga dovana – lyg padėka ar ypatingas gestas Jums brangiam žmogui.

Denix

DENIX prekės ženklas atkeliavęs net iš saulėtosios Ispanijos. Mažoje saloje įsikūręs istorinių ginklų kopijų gamintojas savo veiklą pradėjo 1967 metais. Tai pripažintas prekės ženklas pasaulyje, kuris turi ilgametę patirtį, žinias ir aukštą kokybę – štai, ką atskleidžia DENIX gaminiai.

DENIX atkuria mažas istorines akimirkas, kad galėtume jomis mėgautis. Nuo seniausių Antikos laikų iki šių dienų modernaus pasaulio – tai istorinės kelionės per kolonijinę Europą, piratų laivus ir kareivių dienas.