Į viršų

Kaip dekoruoti namus Kalėdoms?

2022-11-11 0 komentarų

Kaip dekoruoti namus Kalėdoms?

Atraskite mūsų sukurtą stilingo žiemos gyvenimo vadovą, kuriame rasite patarimų, kaip papuošti Kalėdų eglutę, padengti gražų stalą ir dekoruoti namus didžiosioms metų šventėms.

Dailiai pakabintos lemputės, meistriškai išdėliotos dekoracijos ir įsimintinai papuošta eglė – nuostabiausias metų laikas – Kalėdos.

Pradėkime nuo įėjimo – šventinę nuotaiką galite pradėti kurti visiems matomoje vietoje. Kai kuriose šalyse yra tradicija šventinio sezono pradžią pažymėti nuostabiu vainiku, kuris pasitinka svečius ar praeivius pakabintas ant pagrindinių durų. Vainikas puikiai tinka ne tik papuošti duris, taip pat galima papuošti sieną (jeigu turite vietos) ir reikia nepamiršti, kad vainiką galite panaudoti ant šventinio stalo – atmosfera taps šventiškesnė ir jaukesnė.

Visa kas spindi, sukuria džiaugsmingą atmosferą. Dekoracijos, kurios padengtos blizgučiais labai tinkamos šventiniu laikotarpiu. Kalėdos asocijuojasi su sodriomis spalvomis – tamsiai žalia, bordo, aukso ir sidabro. Blizgučiai gali padėti papildyti kalėdinį įvaizdį – nuo žėrinčių eglutės žaisliukų iki spindinčių žvaigždžių, kuriomis galite papuošti namus, šventinį stalą.

Nepamirštame ir šventinės eglutės. Kalėdos atrodo neįsivaizduojamos be eglutės. Šis unikalus akcentas sukuria šventinę nuotaiką. Pabrėžkite eglutės išskirtinumą – pasirinkę unikalius žaisliukus. Išlaikykite harmoniją, kad eglutė neatrodytų neskoningai, papildykite ją paprastesniais kalėdiniais žaisliukais (skirtingo dydžio burbulais).

Norėdami pabrėžti stalą ir kuriamą nuotaiką – sukurkite daugiau dramatiškumo su didesnėmis dekoracijomis. Rinkitės dekoratyvines šakeles ir didesnes kalėdines figūrėles, kurios sukuria įspūdingumą vaizdą.

Žvakės – padeda sukurti jaukesnę atmosferą. Ant kalėdinio stalo galite sukurti žvakių kompozicijų „saleles“ – sugrupuokite skirtingo stiliaus ar spalvų žvakes, pakelkite jas aukščiau: čia puikiai gali pasitarnauti senas tortų stovas, stiklinė lenta arba didesnės žvakidės. Taip pat galite panaudoti mažus žibintus, kurie skirti žvakėms – jie sukuria nuotaiką „lyg iš pasakų“.

Peržiūrėkite mūsų turimą kalėdinių prekių kolekciją ir susikurkite šventinę nuotaiką!

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *